https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 91
Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Katalógusszám szerint növekvő
Katalógusszám szerint csökkenő
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
12
24
48
72
1730010
19060
322
0
80000
Jewellery
EgyĂŠb
2 db régi, díszített 14 K-os arany női zsebóratok, egyik üveggel / 2 old gold pocket watch cases bruttó: 16,8 g 1730080
19061
322
0
80000
Jewellery
EgyĂŠb
cca 1900 14K arany karóra arany szíjjal. Az óra szerkezet javításra szorul. / 14 C gold wristwatch does not work. Br:19,4 g 1724482
19062
322
0
24000
Jewellery
EgyĂŠb
14 K arany gyűrű 2,8g / 14 C gold ring 2,8 g 1787676
19063
322
0
18000
Jewellery
EgyĂŠb
Ezüst(Ag) bross türkizdíszítéssel, jelzés nélkül, hiányos, 2,5×2,5 cm, bruttó: 6,5 g 1787637
19064
322
0
12000
Jewellery
EgyĂŠb
Ezüst(Ag) kereszt hegyikristály kövekkel, jelzett, 4,5×2,5 cm, bruttó: 3,7 g 1787644
19065
322
0
65000
Jewellery
EgyĂŠb
Ezüst(Ag) karkötő topáz és apró gyémánt kövekkel, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 9,8 g 1787651
19066
322
0
22000
Jewellery
EgyĂŠb
Ezüst(Ag) kereszt türkiz és ónix kövekkel, jelzett, 6,5×4,5 cm, bruttó: 11,8 g 1735238
19067
322
0
160000
Jewellery
EgyĂŠb
IWC Schaffhausen 14 K arany zsebóra sérült nem müködő hiányos állapotban / Vintage IWC Schaffhausen 14C gold pocket watch, not working, bad condition, gr: 66,9g d: 5 cm
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
1758957
19068
322
0
800
Jewellery
EgyĂŠb
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 4,5 g 1784087
19069
322
0
12000
Jewellery
EgyĂŠb
Arany (Au) 14K apró kővel díszített fülbevalópár, jelzett, 1,2×1 cm, bruttó: 1,8 g 1784020
19070
322
0
5000
Jewellery
EgyĂŠb
Ezüst(Ag) cukorszóró fejrész, jelzett, d: 5,5 cm, nettó: 29,1 g 1784102
19071
322
0
1200
Jewellery
EgyĂŠb
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 22 cm, nettó: 13,2 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
További oldal navigáció Nyitva tartás
Hétfő: 12-17
Keddtől Szerdáig: 10-17
Csütörtök: 10-19
Péntek: zárva
Hétvége: zárva
© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Tétel kosárba rakva
Vásárlás folytatása
 
Pénztárhoz