Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 91

Ezüst(Ag) nyaklánc, zománcos Szűz Mária medállal(sérült), jelzett, h: 40 cm, bruttó: 10,1 g
19000.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Aranyozott ezüst(Ag) karikafülbevaló, 2 pár, jelzett, d: 4,5 és 1,2 cm, nettó: 2,7 g
19001.

Kikiáltási ár:
800 Ft
11
Ezüst(Ag) sárkányos medál, jelzett, d: 4,5 cm, nettó: 14,5 g
19002.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Ezüst(Ag) fűszerkanál, jelzett, h: 8,5 cm, nettó: 8,2 g
19003.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ezüst(Ag) cigarettatárca csíkozott díszítéssel, jelzett, 8,5×8 cm, nettó: 77,6 g
19004.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
Ezüst(Ag) kétfejű sas függő, jelzett, 3,8×2,4 cm, nettó: 3,6 g
19005.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Ezüst(Ag) filigrán függő, jelzett, 4,1×3,2 cm, nettó: 3,3 g
19006.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13
Ezüst(Ag) áttört legyező gyűrű, jelzett, méret: 50, nettó: 5,6 g
19007.

Ezüst(Ag) "áttört legyező" gyűrű, jelzett, méret: 50, nettó: 5,6 g

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Ezüst(Ag) hattyúnyakú gyűrű, jelzett, méret: 61, nettó: 2,7 g
19008.

Ezüst(Ag) "hattyúnyakú" gyűrű, jelzett, méret: 61, nettó: 2,7 g

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Ezüst(Ag) tövises kereszt függő, jelzett, 3,4x1,6 cm, nettó: 1,7 g
19009.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Ezüst(Ag) kétszínű fülbevalópár, jelzett, 2,1×1,3 cm, nettó: 5,8 g
19010.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13
Ezüst(Ag) apró kővel díszített fülbevalópár, jelzett, 2,7×0,6 cm, nettó: 1,8 g
19011.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft