Könyvek: Vallás

Tételek száma: 78

15926.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Ioannes Leiçarragas Baskische Bücher von 1571 (Neues Testament, Kalender und Abc). Szerk.: Linschmann, Theodr, Schuchardt, Hugo. Bilbo, 1990, Euskaltzaindia. Reprint kiadás! 483. számú sorszámozott példány. Vászonkötésben, jó állapotban.
15927.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Dr. Josias Friedrich Christian Löffler (1752-1816): Predigten. I. kötet. Züllichau-Frenstadt, 1794, Frommannischen Buchhandlung, LX+380 p. A borítója hiányzik, de a könyvtest egyben van, egyébként jó állapotban, intézményi bélyegzővel, német nyelven./ Without cover, but the other things are okay, in German language.
15928.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Révész Bálint (szerk.): Imakönyv protestáns keresztyének számára magános használatul. II. kiadás. Debrecen, 1865, Telegdi K. Lajos. Kiadói egészbőr kötés, aranyozott lapszélek, gerincnél belül teljesen elvált, imabejegyzésekkel, kopottas állapotban.
15929.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dr. Radó Polikárp: A kereszténység szent könyvei I. kötet: Ószövetség. Szent István Könyvek 59-60., Bp.,1928, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben
15930.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kálmán Károly: Dávid király zsoltár könyve. Az őshéber eredeti szöveg alapján a legjelesebb értelmezők és fordítások, s főleg a Vulgata egybevetésével. Bp.,1884, Hunyadi Mátyás, 292 p. Kiadói aranyozott festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, aranyozott lapélekkel, kissé kopottas borítóval, kijáró címlappal, és elülső szennylappal, kissé laza fűzéssel, javított kötéssel.
15931.

Kálmán Károly: Dávid király zsoltár könyve. Az őshéber eredeti szöveg alapján a legjelesebb értelmezők és fordítások, s főleg a Vulgata egybevetésével. Bp.,1884, "Hunyadi Mátyás", 292 p. Kiadói aranyozott festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, aranyozott lapélekkel, kissé kopottas borítóval, kijáró címlappal, és elülső szennylappal, kissé laza fűzéssel, javított kötéssel.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15932.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15933.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
The Koran, commonly called the Alkoran of Mohammed. London - New York, é. n., Frederick Warne. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15934.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Császár István - Soós Viktor Attila: Magyar Tarzíciusz. Brenner János élete és vértanúsága 1931-1957- Kőszeg, 2003, Projekt Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15935.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
dr. Vincze József (szerk.): Magyar szentek legendái. Bp., 1905.Szent István + UŐ: Szent Ferenc és társainak legendája. Bp., 1907. Szent István
15936.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Csávossy Elemér: A századok nagy jele Bp., 1942. Korda. Kiadói rajzos papírkötésben,
15937.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft