Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 12

Széchényi Zsigmond: Nahar. Indiai vadásznapló. II. kötet. Bp.,1941, Dr. Vajna György és Bokor, (Athenaeum-ny.), 2+378+2 p. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban.
15748.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15749.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15750.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Széchényi Zsigmond: Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Második rész. Bp., 1965, Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, kissé foltos papírborítóval, jó állapotban.
15751.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Széchenyi Zsigmond: Denaturált Afrika. Bp., 1968, Szépirodalmi. Kiadói félvászonkötés, kiadói papír védőborítóban. Első kiadás!
15752.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal, és rajzokkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15753.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Széchényi Zsigmond: Hengergő homok. Sivatagi vadásznapló. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
15754.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Széchenyi Zsigmond: Csui! ... Afrikai vadásznapló 1928. október - 1929. április. Bp., 1962, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
15755.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Széchényi Zsigmond két könyve: Alaszkában vadásztam. Vadásznapló. 1935. augusztus-október.  Nahar. Indiai útinapló. Bp., 1963-1964, Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés és kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
15756.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Tálosi István(szerk.): Ötven vadász emlékeiből 7. Bp., 1999, TerraPrint. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15757.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Schmidt Egon. Erdőn mezőn nyitott szemmel. Bp., 1977: Natura. Jan Kozák: A tajgán vadászaton, Bp., 1977. Gondolat.
15758.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15759.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft