https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/322/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000001/Martin-Johnson-Afrika-csodavilaga-Az-elefantok-uj-kiadasa-Forditotta-Ruzitska-Maria-Bp-~II1748909
1748909
15082
322
2200
Books: Travelling, Local History
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
LeÃrás:
Martin Johnson: Afrika csodavilága. Az "elefántok" új kiadása. FordÃtotta Ruzitska Mária. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: vörös_iván