15068.
322. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 200 Ft
5,95 EUR, 6,47 USD
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,(1927), Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, fekete-fehér fotókkal.