Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 222

15072.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Leidenfrost Gyula: Keserű tenger. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopottas borítóval, gerinccel, kissé laza fűzéssel és elülső szennylappal, intézményi bélyegzővel.
15073.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15074.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15075.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Ezerszínű Magyarország sorozat 6 kötete: Szombathy Viktor: Az Északi hegyek ölelésében. Varga Domokos: Aranyhomok Lázár István: S középen ott a Velencei-tó...  Csák Gyula: Vadregényes Pusztaság.  Csányi László: Bejártam Tolnát-Baranyát.  Tüskés Tibor: A nyugati kapu. Bp.,1979-1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15077.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
15078.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Julius Meuer: Kleiner illustriertes Führer durch Wien und Umgebung. Wien-Leipzig, 1907, A. Hartlebens Verlag, VIII+112+16 p. Hetedik kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, a kihajtható címkép szakadozott, a térképmelléklet hiányzik./  Julius Meuer: Kleiner illustriertes Führer durch Wien und Umgebung. Wien-Leipzig, 1907, A. Hartlebens Verlag, VIII+112+16 p. Seventh Edition. Linenbinding, in German language, the frontispiece raunchy, the map lost.
15079.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15080.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15081.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Martin Johnson: Afrika csodavilága. Az elefántok új kiadása. Fordította Ruzitska Mária. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel.
15082.

Martin Johnson: Afrika csodavilága. Az "elefántok" új kiadása. Fordította Ruzitska Mária. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15083.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dávid László: A középkori udvarhelyszék művészeti emlékei. Bukarest, 1981, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé szakadozott kiadói papír védőborítóval, kissé foltos lapélekkel.
15084.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft