Tétel

Kikiáltási ár:

2 200 Ft

Leírás:

Szent István. Első nagy királyunk élete és alkotásai. Hóman Bálint, Csapody Csaba, Bakács István János, Nevelős Ágoston, Ember Győző, Belitzky János és Guillemot Katalin tanulmányai. Bp. 1938. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói, dombornyomott aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : vörös_iván