Tétel

Kikiáltási ár:

2 000 Ft

Leírás:

Garibaldi Tábornok [Giuseppe Garibaldi]: A szerzetes uralma vagy Róma a 19-ik században. I-II. kötet. Pest, 1870, Reform, XIV+265+IV+315 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : vörös_iván