Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 77

15760.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Köbtáblák hengeralakú metszett és faragott fák köbtartalmának föllelésére. Összeáll.: Kohlmann V.+Köbtáblák metszett és faragott fák köbtartalmának főllelésére. Kohlmann V. Eilenburg, é.n., Offenhauer K.V., 48+96+140+24+104+8p. Kiadói félvászon kötésben.
15761.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Décsi Imre: A nemi élet és az erótika. Egészséges és beteg szerelem. 1-4. kötet (egy kötetbe kötve). Bp. é.n. (Krakauer ny.) 143 l. 157 l.; 160 l. 128 l. 3 lev ./Egészséges és beteg szerelem. Népszerrű tudományos könyvek a szexuális életről./ Aranyozott egészvászon kötésben .
15762.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15763.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15764.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15765.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15766.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15767.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1935 Orvosi hetilap, 1935. 79 évf. 1-25. szám. Első félévi évfolyam bekötve. Szerk.: Vámossy Zoltán. Bp.,1935. Korabeli egészvászon-kötésben, rengeteg korabeli reklámmal.
15768.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Szathmáry László: Magyar alkémisták. Bp.,1928, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, a felső lapélek festettek.
15769.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15770.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hans dr. Grünn: A belső gyógyítóerő Bp., 1992. Akadémiai
15771.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft