Könyvek: Technika

Tételek száma: 32

MÁV villamosításának 50 éve. 1932-1982. Bp., 1982,(MÁV), 4+155 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.
15877.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Apró István: A vasúti felépítmény és fenntartása. A szegedi pályamesteri tanfolyamon tartott előadás alapján. Szeged, 1934, Szeged Városi Nyomda Rt., X+355 p.Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, a hátsó borító elvált a gerinctől, tollas-ceruzás aláhúzásokkal, ceruzás bejegyzésekkel.
15878.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1911 Vízügyi Közlemények I. évf. 2. szám. Morvaszabályozás 24 fényképpel és két kihajthható térképpel.
15879.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
15880.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Raimar Lehmann: Dampfolk-Sonderbauten. Berlin, 1985, VEB Verlag Technik. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban, német nyelven.
15881.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15882.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Sugár Gusztáv: A magyar rádiózás története felszabadulásig. Bp.,1985, Posta Rádió- és Televízióműszaki Igazgatóság. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
15883.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Ludwig David: Ratgeber im Photographieren. Haalle (Saale), 1920, Wilhelm Knapp, VII+264 p.+XXIV t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, a hátsó kötéstábla foltos.
15884.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Naszályi József: A gőzlokomobilok szerkezete és kezelése. Gyakorlati tankönyv. Székesfehérvár, 1918, Szerző. Félvászon kötés, foltos, széteső állapotban.
15885.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15886.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
15887.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Moldován Gyula szerk.biz.eln.: Kötött pályán (Antológia). Dedikált! Bp., 1985.
15888.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft