Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 22

15488.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Gál Attila: Armis et litteris. A pécsi m. kir. Zrinyi Miklós Honvéd Gyalogsági Hadapródiskola történetéből. 1898-1944. Hadtörténelmi Levéltári Kiadványok. Bp., 2001, Petit Real. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
15489.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Damó Elemér: Nyolcvanöt év honvédség. I. kötet: Horthy Miklós katonája. Bp.,2006, Honvéd Kiadó. Szövegközti és egészoldalas fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15490.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
vitéz Barabás Emil: A német nagyvezérkar jelenti... (A nyugati háború.) Hadijelentések a sajtó és a rádió tükrében. Hiteles anyag alapján írta - -. Bp.,(1940), Szenkó, (Centrum-ny.) Kiadói illusztrált papírkötésben, megviselt állapotban, a borító sarka gyűrött, a gerince javított, sérült.
15491.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Lázár Miklós: A magyar háború. Bp.,(1933),Lázár Miklós a Reggel Lapkiadó Rt., Viktória-nyomda, 176 p. Átkötött egészvászon-kötés. A szerző. Lázár Miklós (1886-1968) által aláírt példány.
15492.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15493.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
A magyar gyalogság. A magyar gyalogos katona története. Szerk.: Doromby József. Bp., [1941], Reé László. Ragasztott, javított vászonkötésben,
15494.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kováts Zoltán / Nagy István: Kézi lőfegyverek. Típuskönyv. Bp., 1986, Zrínyi Katonai Kiadó. + Kováts Zoltán: Nyílpuska, puska, géppuska. Műbőr kötés, fénymásolt példány, jó állapotban.
15495.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Kiss Á. Péter: A pisztoly és használata. A fényképeket készítette Rostás Miklós. Bp., é.n.,Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.
15496.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Frederick Myatt: Korszerű kézifegyverek. Fordította: Nagy M. Péter, Rondzik Róbert, Kondorosi Ferenc. Bp., 1993,Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
15497.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Frederick Myatt-Gerard Ridefort: Korszerű hadipuskák és géppisztolyok. Fordította: Dr. Gömbös János. Arzenál Könyvek. Bp.,1993, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
15498.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ripley, Tim: Elit alakulatok. Németország különleges egységei a II. világháborúban. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
15499.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft