1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Koszorú. Erdélyi, felvidéki, vajdasági írások. Az 1931-es magyar könyvnap könyve. Bp., 1931, "Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Orsz. Egyesülete. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.