Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 367

Fekete István: Tüskevár. Bp., 1982. Móra. Papírkötésben, jó állapotban, névbeírással
16153.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dante Könyvkiadó Emlékkönyve. 1919-1935. Szerk.: Benedek Marcell. Bp., 1936, Dante. Kiadói illusztrált papírkötés, egy helyütt sérült borítóval.
16154.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16155.

RÉVAI NAGY LEXIKONA I-XX. kötet
Bp., 1911-1935, Révai testvérek. Eredeti kiadás!

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Farkas Gyula: A magyar szellem felszabadulása. Irodalomtörténetírásunk fejlődésrajza. Bp., 1934, Káldor. Kiadói kopottas egészvászon-kötés.
16156.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
In memoriam Pilinszky. Szerk.: Bogyay Katalin. Bp.,én., Offician Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos.
16157.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Jean Effel: Ádám és Éva szerelme. 1-2. köt. Fordította: Kolozsvári Grandpierre Emil. Bratislava, 1968, Epocha. Kiadói egészvászon-kötésben, a II. kötet borítója foltos.
16158.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Rácz Kálmán: Kocsi Csergő Bálint / Forgács Gyula: Nagy Heródes és utódai. Debrecen, 1933, Városi Nyomda. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé hiányos gerinccel, az egyik címoldal sérült, a lapok egy részén és a hátsó borítón kis lyukak.
16159.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
16160.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Tessedik Sámuel élete. Ruzicskay György rajzműve. Gyomaendrőd, 1992, Kner Nyomda. Roszik Gábor, az előszó írójának aláírásával. Félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
16161.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16162.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Brády Zoltán-Gyémánt László: Egy szerelem története. Bp., 1976, Magyar Kapu Alapítvány. Kiadói papírkötés. Brády Zoltán 1976 befejezett följegyzése, Gyémánt László rajzaival.
16163.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Horváth Teri: Sári-gyöp. Az én életem története.... Bp.,1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által aláírt.
16164.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft