Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 367
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1782643
16141
322
2 sci-fi könyv: Poul Anderson: Majd ha az Orion fölszáll Bp., 1990. Galaktika, + Garry Douglas: Hegylakó. Bp., 1989 Galaktika. 1782644
16142
322
Kaljánamalla: Ananga ranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada. Bp., 1986, Medicina. Würtz Ádám illusztrációival. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1728822
16143
322
Donászy Ferenc: Életünket és vérünket! Regényes történet Mária Terézia korából. Bp., Hungária Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban. 1758293
16144
322
Boldizsár Iván: Nagy idők kis lexikonja. Bp.,(1942), Franklin. Kiadói papír-kötésben. szép állapotban 1725547
16145
322
Nyugati László: Siratóének. Dedikált. Bicske, 1987. Szerzői. 1757991
16146
322
Vikár Béla: Nevető rímek. Bp.,é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 206 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott, kissé foltos borítóval, gerinccel. 1725546
16147
322
Mécs László: Vigasztaló versek. Második kiadás. Bp., é.n. Athenaeum. Egészvászon kötésben. 1725565
16148
322
P. Szörtsey Nóra: Szonettek. Dedikált! Bp., 1940. Bagó ny. 1728813
16149
322
Remetei kéziratok. Irodalom és művészet 2. Mezey Katalin dedikációjával! Bp., 1989. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1728817
16150
322
Daring, Thomas: Kincsvadászok a huszadik században. Bp. Singer és Wolfner. Félvászon kötés, kopottas állapotban. 1758294
16151
322
Benedek Marcell: Délsziget, avagy a magyar irodalom története.
Bp. é.n. Singer Félvászon-kötésben. 1754568
16152
322
Laszlovszky József: A magyar címer története. Budapest, Egyetemi nyomda, 1990. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft