cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. számok, 13.,23.,36.,47.,48 számok hiányoznak, összesen 51 szám. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. Számos fotóval, illusztrációval illusztrálva. Papírkötés, német nyelven, változó állapotban, többnyire szakadozott, sérült borítóval, kijáró lapokkal./
cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. numbers, without 13.,23.,36.,47.,48. numbers. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. With illustrations, and photographs. Paperbinding, with raunchy, damaged covers, and pages are comming out.
cca 1910 Die Kämpfe bei Mukden. Ereignisse am 2. März 1905., 1:100.000. Wien, Streffleurschen Zeitschrift, (L. W. Seidel&Sohn-ny.), térkép, a hajtás mentén kis szakadással, 74x77 cm./
cca 1910 Die Kämpfe bei Mukden.(The fighting at Mukden.) Ereignisse am 2. März 1905., 1:100.000. Wien, Streffleurschen Zeitschrift, (L. W. Seidel&Sohn), map, 74x77 cm.
1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.