https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 250

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1900 Trencsénteplic (Trenčianske Teplice), nagyméretű leporelló album 24 képpel, Bp., Légrády Testvérek, jó állapotban
12456.

cca 1900 Trencsénteplic (Trenčianske Teplice), nagyméretű leporelló album 24 képpel, Bp., Légrády Testvérek, jó állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1900 9 db színes francia, részben Jeanne dArc-ról szóló litografált nyomat, különböző méretben
12457.

cca 1900 9 db színes francia, részben Jeanne d'Arc-ról szóló litografált nyomat, különböző méretben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
1901 A kolozsvári kereskedő társulat betegsegélyező pénztárának évkönyve. Szakadással. 16p.
12458.

1901 A kolozsvári kereskedő társulat betegsegélyező pénztárának évkönyve. Szakadással. 16p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1901 A budapesti közúti vaspályatársaság és a budapesti villamos városi vasút rt. hirdetménye az aktuális járatokról és azok árairól, 116×63 cm
12459.

1901 A budapesti közúti vaspályatársaság és a budapesti villamos városi vasút rt. hirdetménye az aktuális járatokról és azok árairól, 116×63 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
6
1902 Földtani Közlöny XXXII. Egyszersmind a M. Kir. Földtani Intézet Hivatalos Közlönye. Szerk.: Dr. Pálfy Mór. Bp., 1902, Magyarhoni Földtani Társulat, 422 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.
12460.

1902 Földtani Közlöny XXXII. Egyszersmind a M. Kir. Földtani Intézet Hivatalos Közlönye. Szerk.: Dr. Pálfy Mór. Bp., 1902, Magyarhoni Földtani Társulat, 422 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
1902 Arad, Konstantiápoly táncrend, foltos
12461.

1902 Arad, Konstantiápoly táncrend, foltos

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1903-1942 Olajiparral kapcsolatos 5 db nyomtatvány: Petroleum Zeitschrift, német nyelvű olajipari gép árjegyzék, törvényjavaslat vámmentesség tárgyában, a Fanto Egyesült Magyar Ásványolajgyárak Rt. Elismert Vállalati Nyugdíjpénztárának alapszabálya
12462.

1903-1942 Olajiparral kapcsolatos 5 db nyomtatvány: Petroleum Zeitschrift, német nyelvű olajipari gép árjegyzék, törvényjavaslat vámmentesség tárgyában, a Fanto Egyesült Magyar Ásványolajgyárak Rt. Elismert Vállalati Nyugdíjpénztárának alapszabálya

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1904 Journal Amusant, journal humoristique Nr. 261 - francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal, 16p / French humor magazine
12463.

1904 Journal Amusant, journal humoristique Nr. 261 - francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal, 16p / French humor magazine

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
1905 Műszaki naptár. 9. évf. Szerk.: Doletsko Ferenc. Bp.,1905, Pátria. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy hiányzó lappal, egy lap és egy kihajtható illusztráció kijár.
12464.

1905 Műszaki naptár. 9. évf. Szerk.: Doletsko Ferenc. Bp.,1905, "Pátria". Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy hiányzó lappal, egy lap és egy kihajtható illusztráció kijár.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1905 Baja, fényképes menyegzői étlap
12465.

1905 Baja, fényképes menyegzői étlap

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
1908-1929 a Magyar iparművészet 2 db és a Magyar építőművészet 3 db lapszáma, érdekes írásokkal
12466.

1908-1929 a Magyar iparművészet 2 db és a Magyar építőművészet 3 db lapszáma, érdekes írásokkal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
1909-1910 Zászlónk. 1909 szeptember-1910 június VIII. évf. 1-10. szám. Kiadja Regnum Marianum. Bp., Stephaneum-ny. Átkötött korabeli félvászon-kötés, sérült gerinccel, 59/60. oldal hiányzik, 61/62.-83/84. oldal szakadt, és kijár, az eredeti borítókat bekötötték.
12467.

1909-1910 Zászlónk. 1909 szeptember-1910 június VIII. évf. 1-10. szám. Kiadja Regnum Marianum. Bp., Stephaneum-ny. Átkötött korabeli félvászon-kötés, sérült gerinccel, 59/60. oldal hiányzik, 61/62.-83/84. oldal szakadt, és kijár, az eredeti borítókat bekötötték.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz