8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
Gosztonyi Mária (1893-1989): négyszemélyes mokkás készlet: 4 db csésze+alj, tejkiöntő, kiöntő, tál, cukortartó; mázas kerámia, jelzett, kopásokkal, különböző méretben