Márta Mónika (?-): Tó parti fák. Olaj, farost, jelzett, 40×60 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/322/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500001/Marta-Monika-To-parti-fak-Olaj-farost-jelzett-40C39760-cm~II1755196
1755196
10120
322
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Márta Mónika (?-): Tó parti fák. Olaj, farost, jelzett, 40×60 cm
: vörös_iván