Doór Ferenc (1918-2015): Korsós csendélet. Olaj, farost, jelzett, kere... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/322/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500001/Door-Ferenc-1918-2015-Korsos-csendelet-Olaj-farost-jelzett-keretben-60C39750-cm~II1770525
1770525
10052
322
28000
Leírás: Doór Ferenc (1918-2015): Korsós csendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×50 cm
: vörös_iván