Festmények és grafikák Tételek száma: 300
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1784884
10036
322
Czóbel jelzéssel: Női portré. Szén, papír, felcsavarva, 70×50 cm 1758094
10037
322
Csanády András (1929- ): Öreg kapu. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×30 cm 1719264
10038
322
Csókfalvy jelzéssel: Pipacsok közt, olaj, fa, üvegezett fa keretben, 50×70 cm 1558578
10039
322
Cseh jelzéssel: Szerelmesek. Olaj, papír, 32×41 cm 1750030
10040
322
Cserna jelzéssel: Pálmafák a hídnál. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 28×38 cm 1748407
10041
322
Cserna jelzéssel: Elhagyott kúria. Olaj,vászon, foltos, 30×40 cm 1785136
10042
322
Csók jelzéssel: Asztali virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 43×62 cm 1720245
10043
322
2200
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Hullámgát, rézkarc, papír, jelzett, 28,5×38 cm 1731961
10044
322
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Osztrák táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 27×41 cm 1753538
10045
322
Dada jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, papír, szakadással, 21×30 cm 1769012
10046
322
Dallos Hanna (1907-1944): 2 db fametszet, papír, jelzett a dúcon, különböző méretben 1754918
10047
322
Detre jelzéssel: Anya a gyermekével. Olaj, vászon, keretben, 60×80 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft