Heiner Dikreiter (1893-1966): Aug-Sep 1922 sind wir Tirol. Rézkarc, pa... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/322/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Ex-libris-es-kisgrafika~500002/Heiner-Dikreiter-1893-1966-Aug-Sep-1922-sind-wir-Tirol-Rezkarc-papir-jelzett-13-5C39715-5-cm~II1595017
1595017
10512
322
Ex libris - small-graphics
Kikiáltási ár:
800 Ft 2,16 EUR , 2,35 USD
Leírás: Heiner Dikreiter (1893-1966): Aug-Sep 1922 sind wir Tirol. Rézkarc, papír, jelzett, 13,5×15,5 cm
: vörös_iván