Bolhapiac Tételek száma: 231
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1783338
11408
322
Flea Market
Lemezárugyár, úthenger, kissé rozsdás szerkezettel, kulccsal, 21×11 cm, m:14 cm 1784084
11409
322
Flea Market
1784108
11410
322
Flea Market
Iparművész réz gyertyatartó, m:53 cm 1783880
11411
322
Flea Market
Bronz mozsár törővel, m: 10 cm, h: 16 cm 1783802
11412
322
Flea Market
Öt ágú alpakka gyertyatartó, m:34,5 cm 1783796
11413
322
Flea Market
Retró Camping spiritusz főző, eredeti dobozában, d:17 cm 1783815
11414
322
Flea Market
Retro tárcsázó telefon, jelzett (Mdelma), 24×20 cm 1783837
11415
322
Flea Market
Retró elektromos fém kávéfőző, zsinór nélkül, m:24 cm. 1783948
11416
322
Flea Market
Retro vöröskeresztes alumínium doboz, feljegyzési füzettel, 22×15 cm 1784253
11417
322
Flea Market
Fiókos hordozható asztali tükör, fa fém veretekkel, jó állapotban, m:19 cm, 17×26 cm 1768288
11418
322
Flea Market
Puccini, fém mellszobor, kis kopásokkal, m: 11,5 cm 1784772
11419
322
Flea Market
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft