Bolhapiac Tételek száma: 231
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1738599
11372
322
Flea Market
Tengeri csigák (5 db) + sivatagi rózsa, összesen 6 db, h: 7,5 és 11 cm között 1717180
11373
322
Flea Market
Mandala cérnakép, falemezen, 48×48 cm 1747925
11374
322
26000
Flea Market
IBM E 500 projektor, távirányítóval, kábelekkel, táskában, jó állapotban, 30x30x12 cm 1759056
11375
322
Flea Market
2 db népi mintás fa doboz, jó állapotban, 20x14x6,5 cm 1718903
11376
322
Flea Market
"Amaretti Virginia" fém édességes doboz, kopásokkal, m: 19,5 cm 1718910
11377
322
Flea Market
Nagyméretű fém süteményes doboz, d: 22 cm 1718918
11378
322
Flea Market
Eszkimó, festett gipsz szobor, javított, m: 20 cm 1718977
11379
322
Flea Market
Kacsa formájú fém tál, 28×15,5 cm + ezüstözött kés, h: 17,5 cm 1718719
11380
322
Flea Market
Nagyméretű feszület, fa-fém, 51×21,5 cm 1431573
11381
322
Flea Market
Művirág üveg vitrinben, asztali dísz, az egyik sarka hiányos, 18,5×13×6 cm 1784780
11382
322
Flea Market
1731372
11383
322
Flea Market
Kopott fém doboz, 11×11 cm, m:18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft