Szabó Noémi: Az önmagával viaskodó ember. Gaál József művészete. Gaál József (1960- ) festőművész által Győri István (1958- ) festőművész részére DEDIKÁLT! Bp., 2010, T-Art Alapítvány. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Balla Antal: Budapest szerepe Magyarország történetében. Statisztikai közlemények. 77. kötet 2. sz. Bp.,(1938), Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 178 p. Kiadói papírkötés, foltos címlappal, kissé gyűrött elülső borítóval.
Maurice Paléologue: Róma. Fordította és a képanyagot rendezte: Dr. Supka Géza. Bp.,é.n.,Genius, (Kunossy-ny.), 324 p. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ex libris-szel.
Hungler József: A török kori Veszprém. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai. Veszprém, 1986, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, térkép-melléklettel, jó állapotban.