Rosemary Burton-Richard Cavendish: A világ száz csodája. Barangolás az építészet lenyűgöző alkotásai között. Bp.,1992, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés.
2 db német útikönyv: Stephany, Erich: Aachen. München - Berlin, 1983, Deutsche Kunstverlag. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.; Deutschland Bildatlas. Hamburg, 1992. Papírkötésben, jó állapotban.
2 db útikönyv: Dr. Mátyás Vilmos: Utazások Erdélyben. Bp., 1978, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötésben. Budai hegyek részletes kalauza és térképe, Bp., 1923, Turistaság és Alpinizmus
Keszthelyi gazdász énekeskönyv. Összeállították: Dr. Szabó István, Dr. Burucs Zoltán, Szijj Ferenc. Keszthely, 2006, Georgikon Mezőgazdaságtudományi Kar. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Az összeállító, Dr. Szabó István által összeállítva.
Führer durch die Schatzkammer des Allerhöchsten Kaiserhauses in der K.K. Hofburg zu Wien. Bécs, 1912, Adolf Holzhausen. Kiadói papírkötés, a borítója szakadt, a gerince részben elvált a borítótól, a kötése laza, német nyelven./ Paperbinding, with torn cover, and damaged binding, in German language.
Wolfgang Hoffmann-Harnisch: Brazília. Egy forróövi nagybirodalom. Fordította: Dr. Csordás Nóra. Ismeretlen világok. Bp. é.n., Athenaeum, 316 p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban
W. La Varre: Kincsvadászat Dél-Amerikában. Fordította: Dr. Gyenes István. Bp., é.n., Dr. Szabó, (Légrády-ny.), 219 p. Fekete-fehér szövegközti fotókkal, és egy térképpel illusztrálva.Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Dr. Kalmár Gusztáv: Ismeretlen népek, névtelen földek. A nagy felfedezők küzdelmei a fekete világrészeken. Bp., 1929, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, gerinccel.
Dr. Kalmár Gusztáv: Küzdelmek a fehér halál országában I. kötet. A nagy sarkutatók szenvedései és győzelmei. Vezényi Elemér rajzaival. Budapest, 1931, Szent István-Társulat, Stephaneum-ny. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopással a borító sarkain, kis sérüléssel a gerincen, szövegközti képekkel és két kihajtható térképpel illusztrálva. Jó állapotban.
Kovaltsik Sándor: Utazásaim, külföldi élményeim. Amíg a Piccoloból szakember lesz. Bp., 1931, Fortuna nyomda, 94+16 p. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói fűzött kartonborítóban, a gerince részben elvált a borítótól, foltos, felvágatlan példány.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.