15170.
321. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Tillmann László: Kétezeréves város. Ifjúsági elbeszélések Budapest múltjából. Ábrán Zoltán rajzaival. Bp.,1938, Szerzői kiadás, 190+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, foltos címlappal.