15003.
321. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
12 000 Ft
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben XXI. kötete: Szent István Koronája országainak VIII. kötete: Horváth-Szlavonország. Bp., 1901, Magyar Királyi Állami Nyomda. Szövegközti és egész oldalas képekkel, térképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett, dombornyomásos, piros egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, jó állapotban.