Könyvek: Történelem

Tételek száma: 191

15258.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Lassú István: Világ történetei. II. kötet. Buda, 1832, M. Kir. Universitas-ny.,4+299+5 p. Átkötött modern félvászon-kötés, jó állapotban. Ritka!
15259.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15260.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
15261.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Szádeczky Lajos: Kovacsóczy Farkas. 1576-1594.+Marczali Henrik: Mária Terézia 1717-1780.+Szilágyi Sándor: II. Rákóczy György. 1621-1660. Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp.,1891, Franklin-Társulat, 4+140 p.+ 8 t.+4+332 p.+19 t.+4+212 p.+10 t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, festett lapélekkel,jó állapotban.
15262.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
15263.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15264.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Balla Antal: II. Rákóczi Ferenc. Nagy idők, nagy emberek 8. kötet. Bp.,(1943), Cserépfalvi, 463 p.+8 t. Első kiadás. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
15265.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Huber Alfonz: Ausztria története I-III. Átdolgozta Baróti Lajos. Átnézta Pauler Gyula. Bp., 1899, MTA, (Hornyánszky-ny.), VI+2+528+VI+575+VI+529 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel.
15266.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
N. Iorga: Historia des Roumans de Tranylvanie et de Hongrie I-II. kötet. Bucarest, 1940, k.n.,364 p.+21 t.+356+4 p.+22 t. Francia nyelven. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Átkötött korabeli félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, jó állapotban.
15267.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Balla Antal: A liberalismus törrténelme. Gazdasági és politikai tanításai. A borító Végh Gusztáv grafikus munkája. Bp.,1926, Légrády. II. kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, felvágatlan lapokkal.
15268.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Móricz Miklós: Az erdélyi föld sorsa. Az 1921. évi román földreform. (Erdélyi Férfiak Egyesülete. Jancsó Benedek Társaságának Könyvei II.) Bp., 1932, Erdélyi Férfiak Egyesülete. 2 db térképmelléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, boritón folttal
15269.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft