15222.
321. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
800 Ft
2,16 EUR, 2,35 USD
Pongrácz György: Negyedszázad piros-fehérben. Tichy Lajos életregénye. Bp., 1977, Zrínyi. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal.