F. Antal Elemér (1896-1995): Bodrog, rézkarc, papír, jelzett, üvegezet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/321/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500001/F-Antal-Elemer-1896-1995-Bodrog-rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-fa-keretben-29C39739-cm~II1780608
1780608
10003
321
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: F. Antal Elemér (1896-1995): Bodrog, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×39 cm
: vörös_iván