Tétel

Kikiáltási ár:

120 000 Ft
324,32 EUR, 352,94 USD

Leírás:

1894 Barabás Miklós (1810-1898): Thiering Gizella és férje Lukse-Fábry Béla (1844-1915) műszaki főtanácsos portréja. Olaj, vászon-karton, egyik jelzett (csak nagyítóval kivehető), restaurálásra szorul, 13×9 cm (2×). A portrék a Főherceg Albrecht (Hunyadi János út.31) úton álló épület házavatójára készültek

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ttg