Asszonyi Tamás (1942-) 1973. "MÉE IV. Vándorgyűlése Budapest / Pest, Buda, Óbuda egyesítésének centenáriuma" Ag emlékérem (25g/0.800/42,5mm) T:1-
Adamo BP6
Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület Wahlner Aladár Emlékérme / Kiváló érdemekért - A magyar bányászat és kohászat terén" aranyozott Br emlékérem (50mm) T:2
HP 1283.
Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Z. Zorkóczy Samu" aranyozott Br emlékérem. "Z ZORKÓCZY SAMU EMLÉKÉREM 1936 - ORSZÁGOS MAGYAR BÁNYÁSZATI ÉS KOHÁSZATI EGYESÜLET / EGYESÜLETI ÉLETÜNK TERÉN KIFEJTETT TEVÉNYSÉGÉÉRT" (50,5mm) T:2
Bognár György (1944-) 1996. "Bizományi Kereskedőház és Záloghitel Rt. 1773-1996 / Aukció 1100 év értékeiből a millecentenárium emlékére" jelzett Ag emlékérem tanústvánnyal, eredeti tokban (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP kis ujjlenyomat
Bozó Gyula (1913-2004) DN 4db klf ezüstözött fém emlékérem dísztokban, "Vedd a Szentlélek ajándékának jelét", "Szent Imre", "Amit Isten összekötött, azt ember ne válassza szét", "Boldogok akiket meghív asztalához Jézus, az Isten báránya" (42,5mm) T:1-,2 eredetileg PP