Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 72

1972. Christoph Traugott Delius 1728-1779 / Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület Br emlékérem (50mm) T:2
30447.

1972. "Christoph Traugott Delius 1728-1779 / Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület" Br emlékérem (50mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
~1970. Grand Prix Budapest kétoldalas Br plakett, eredeti dísztokban Budapest Nagydíj kitűzővel. Szign.: CP(?) (69mm) T:1-,2
30448.

~1970. "Grand Prix Budapest" kétoldalas Br plakett, eredeti dísztokban "Budapest Nagydíj" kitűzővel. Szign.: CP(?) (69mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1977. 25 éves a hűtőgépgyár / 1952-1977 Jászberény peremén jelzett Ag emlékérem dísztokban (42,83g/0.835/42,5mm) T:1- eredetileg PP, patina
30449.

1977. "25 éves a hűtőgépgyár / 1952-1977 Jászberény" peremén jelzett Ag emlékérem dísztokban (42,83g/0.835/42,5mm) T:1- eredetileg PP, patina

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
1981. Budapest Sportcsarnok 1978-1981 Br emlékplakett. Szign.:BH(?) (76mm) + DN Emlékül - BÁV Br emlékplakett (97mm) + Szocialista Munkaverseny Br emlékplakett (81mm) T:2 patina
30450.

1981. "Budapest Sportcsarnok 1978-1981" Br emlékplakett. Szign.:BH(?) (76mm) + DN "Emlékül - BÁV" Br emlékplakett (97mm) + "Szocialista Munkaverseny" Br emlékplakett (81mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1985. Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás - Kecskemét fém emlékérem sérült, plombált tokban T:1
30451.

1985. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás - Kecskemét" fém emlékérem sérült, plombált tokban T:1

Kikiáltási ár:
800 Ft
1988. Állami Bábszínház - A bábművészet szolgálatában - 1948-1988 / Elekes Pál Br emlékplakett (96mm) T:2
30452.

1988. "Állami Bábszínház - A bábművészet szolgálatában - 1948-1988 / Elekes Pál" Br emlékplakett (96mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1989. Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1(PP)
30453.

1989. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1(PP)

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1996. Nemzeti Történeti Emlékpark Ópusztaszer / Millecentenárium éve jelzett fém emlékérem (42mm) T:2
30454.

1996. "Nemzeti Történeti Emlékpark Ópusztaszer / Millecentenárium éve" jelzett fém emlékérem (42mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1997. Magyar Hiszekegy Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal, tanúsítványon rossz súly (15,5g/0.925/32mm) T:PP
30455.

1997. Magyar Hiszekegy" Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal, tanúsítványon rossz súly (15,5g/0.925/32mm) T:PP

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
2005. Országos Takarékszövetkezeti Borverseny aranyozott Br, ezüstözött Br és Br díjérme (3xklf) (60mm) T:1-,2(PP) fo., felületi karc
30456.

2005. "Országos Takarékszövetkezeti Borverseny" aranyozott Br, ezüstözött Br és Br díjérme (3xklf) (60mm) T:1-,2(PP) fo., felületi karc

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN Hotel Volga / Pannonia Hotels & Restaurants fém emlékérem eredeti műbőr tokban (60mm) T:1,1-
30457.

DN "Hotel Volga / Pannonia Hotels & Restaurants" fém emlékérem eredeti műbőr tokban (60mm) T:1,1-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
9db-os vegyes plakett tétel, közte Csepelért, Közalkalmazottak Szakszervezete / 50 éves szakszervezeti tagságért névreszóló, tokban (2x), Fejér Megyei Nemzetiségi Nap Etyek 1979, 320. sz. Árpád Ipari Szakközépiskola és Szakmunkásképző Int. Székesfehérvár 1883-1983 T:2,2-
30458.

9db-os vegyes plakett tétel, közte "Csepelért", "Közalkalmazottak Szakszervezete / 50 éves szakszervezeti tagságért" névreszóló, tokban (2x), "Fejér Megyei Nemzetiségi Nap Etyek 1979", "320. sz. Árpád Ipari Szakközépiskola és Szakmunkásképző Int. Székesfehérvár 1883-1983" T:2,2-

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft