Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 72
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1767104
30447
320
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
1972. "Christoph Traugott Delius 1728-1779 / Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület" Br emlékérem (50mm) T:2 1766437
30448
320
Numizmatika
~1970. "Grand Prix Budapest" kétoldalas Br plakett, eredeti dísztokban "Budapest Nagydíj" kitűzővel. Szign.: CP(?) (69mm) T:1-,2 1754150
30449
320
4400
Numizmatika
1977. "25 éves a hűtőgépgyár / 1952-1977 Jászberény" peremén jelzett Ag emlékérem dísztokban (42,83g/0.835/42,5mm) T:1- eredetileg PP, patina 1748254
30450
320
Numizmatika
1981. "Budapest Sportcsarnok 1978-1981" Br emlékplakett. Szign.:BH(?) (76mm) + DN "Emlékül - BÁV" Br emlékplakett (97mm) + "Szocialista Munkaverseny" Br emlékplakett (81mm) T:2 patina 1680624
30451
320
Numizmatika
1985. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás - Kecskemét" fém emlékérem sérült, plombált tokban T:1 1770955
30452
320
Numizmatika
1988. "Állami Bábszínház - A bábművészet szolgálatában - 1948-1988 / Elekes Pál" Br emlékplakett (96mm) T:2 1748363
30453
320
Numizmatika
1989. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1(PP) 1768927
30454
320
Numizmatika
1996. "Nemzeti Történeti Emlékpark Ópusztaszer / Millecentenárium éve" jelzett fém emlékérem (42mm) T:2 1766099
30455
320
5500
Numizmatika
1997. Magyar Hiszekegy" Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal, tanúsítványon rossz súly (15,5g/0.925/32mm) T:PP 1652287
30456
320
Numizmatika
2005. "Országos Takarékszövetkezeti Borverseny" aranyozott Br, ezüstözött Br és Br díjérme (3xklf) (60mm) T:1-,2(PP) fo., felületi karc 1764830
30457
320
Numizmatika
DN "Hotel Volga / Pannonia Hotels & Restaurants" fém emlékérem eredeti műbőr tokban (60mm) T:1,1- 1771312
30458
320
Numizmatika
9db-os vegyes plakett tétel, közte "Csepelért", "Közalkalmazottak Szakszervezete / 50 éves szakszervezeti tagságért" névreszóló, tokban (2x), "Fejér Megyei Nemzetiségi Nap Etyek 1979", "320. sz. Árpád Ipari Szakközépiskola és Szakmunkásképző Int. Székesfehérvár 1883-1983" T:2,2- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft