Tétel

Kikiáltási ár:

20 000 Ft

Leírás:

Szent Biblia az-az istennek ó és új testamantomában foglaltatott egész szent írás. Magyar nyelvre fordittatott Károli Gáspár által. Mellyet e formában leg-először kinyomtattatott P[ethe] F[erenc]. + Szent David Kiralynak és Profetanak száz ötven Sóltári. A Frantzia Nótáknak és Verseknek módjokra, Magyar Versekre fordittattak és rendeltettek Szentzi Molnár Albert által. Mellyeket e formában leg-elöször ki-nyomtattatott P[ethe] F[erenc]. [Utrecht] Ultrajectum, 1794, Altheer Jakab, 3-736+2+240+92+4 p. Korabeli egészbőr-kötésben, megviselt állapotban, kopott borítóval, foltos, sérült kötéssel, kijáró lappal, és laza lapokkal, az elejéről, a címlap és a 3/4. oldal között pár lap hiányzik, bejegyzésekkel a szennylapokon.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor