5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Bibliya, sirchy svyashchennogo pisanie na vethiy i noviy zavta. Tsarigrada, 1908, A. H. Boyadzhiyan. Konstantinápolyi kiadású bolgár nyelvű Biblia. Kissé kopott, díszes bőrkötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban.