16079.
320. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Kelemen Pál: Istenek csatatere. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.