https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/320/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~2000001/Holub-Emil-A-Fokvarostol-a-masukulumbek-orszagaba-1883-1887-es-kivonat-a-Het-ev-AfrikC3~II1773207
1773207
16004
320
Books: Travelling, Local History
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
LeÃrás:
Holub [Emil]: [A Fokvárostól a masukulumbék országába 1883-1887, és kivonat a "Hét év Afrikában" cÃmű műbÅ‘l 1872-1879]. 1-2. köt.
Bp., 1890-1891, Ráth Mór. Mindkét kötet cÃmlapja hiányzik. Kissé kopott félvászon kötésben.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor
ÉlÅ‘ közvetÃtés
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: