16075.
320. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 600 Ft
12,43 EUR, 13,53 USD
Budakeszi évszázadai a harmadik évezred kezdetéig. Szerk.: Kőrösiné dr. Merkl Hilda. Budakeszi, 2001, Budakeszi Önkormányzat. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kissé sérüléssel az elülső kötéstáblán.