Gregorovius, Ferdinand: Hadrián császár. A görög-római világ Hadrián k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/320/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~2000004/Gregorovius-Ferdinand-Hadrian-csaszar-A-gorog-romai-vilag-Hadrian-korabeli-rajza-Bp-18~II1772688
1772688
16286
320
Books: History
Leírás: Gregorovius, Ferdinand: Hadrián császár. A görög-római világ Hadrián korabeli rajza. Bp., 1897, MTA. Kicsit laza, kissé kopott vászonkötésben.
: vörös_iván