16693.
320. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
A Pesti Hírlap Könyvtára: A Föld és lakói. 1200 oldalon, 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel. Bp., 1938, Pesti Hírlap. Díszes vászonkötésben, az aranyozás jó állapotban.