Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 40

Méry Margit: Szlovákiai magyar parasztviseletek. Pozsony, 2002, Clara Design Studio. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16724.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Szepesi Imre: Latin mondattan gyakorlatilag előadva. II. rész: Mondatkötés. Szepesi Imre kegyes tanítórendi tag által Kühner és egyéb szerzők után. A tanuló ifjúság használatára. Pest, 1872, Kocsi Sándor, VIII+300+52 p. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, jó állapotban.
16725.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Nietzsche Frigyes: Im-igyen szóla Zarathustra. Bp., 1908, Grill. Kicsit laza, részben javított, sérült félvászon kötésben.
16726.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Néptánc kislexikon. Válogatta: Pálfy Gyula. Bp.,1997, Planétás. Kiadói kartonált papírkötés.
16727.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16728.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16729.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
P.-F. Le Play: La Réforme Sociale. Bulletin, de La Société DÉconomie Sociale et des Unions de La Paix Sociale. Párizs, 1906, Secrétariat de La Société DÉconomie Sociale, 204 p. Korabeli félvászon-kötés, francia nyelven. / Contemporary half-linen-binding, in French language.
16730.

P.-F. Le Play: La Réforme Sociale. Bulletin, de La Société D'Économie Sociale et des Unions de La Paix Sociale. Párizs, 1906, Secrétariat de La Société D'Économie Sociale, 204 p. Korabeli félvászon-kötés, francia nyelven. / Contemporary half-linen-binding, in French language.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16731.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Moravcsik Ernő Emil: Gyakorlati elmekórtan. Bp., 1897, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
16732.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Bertrand Russel: Házasság és erkölcs. Fordította: Benedek Marcell. Bp., 1934. Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
16733.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
(Francis) Bacon: A Novum Organum első része. Fordította Balogh Ármin. Filozófiai Írók Tára. Bp., 1885, Franklin-Társulat, 156+1 p. Átkötött félvászon-kötés. Ritka! Első magyar kiadás.
16734.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Pauler Ákos: Aristoteles. Filozófiai Könyvtár 1. kötet. Szerk.: Kornis Gyula. Bp., 1922, Pfeifer Ferdinánd (Zeidler Testvérek), 153+1 p. Átkötött félvászon-kötés, az utolsó két lap javított, az eredeti papírborítót az elülső szennylapra kasírozták, egyébként jó állapotban.
16735.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft