Könyvek: Sport, sakk, hegymászás Tételek száma: 22
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1706166
16229
320
Books: Sports, Chess, Alpinism
Forgács József: A sakkharcos lelkivilága. Bp.,2005, Magyar Sakkvilág. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés. 1706176
16230
320
Asztalos Lajos-Bán Jenő: A sakkjáték elemei I. kötet. Bp.,1952, Sport. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1706160
16231
320
Új magyar sakkfeladvány antológia. Szerk.: Bakcsi György. Bp.,1979, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1706664
16232
320
Sakk. Verseny és játékszabályok. Összeállította: Fekete Géza, Mohácsi László. Bp., 1983, Sport. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés. 1755333
16233
320
Kő András: Bozsik. Bp.,1979, Sport. Kiadói kartonált papírkötés. 1719444
16234
320
Bocsák Miklós: Kocsis és Czibor. Bp., 1983, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. 1617331
16235
320
Takács Andor: A sífutók edzése. Bp., 1952, Sport. Kiadói papírkötés. 1690962
16236
320
Almássy Tibor: Autóversenyzők, versenyautók. Bp.,1980, Sport. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1692526
16237
320
Székely Éva: Sírni csak a győztesnek szabad! Tények és tanúk. Bp., 1982, Magvető. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. 1341468
16238
320
Leberle, Führer durch das Wettersteingebirge. Szerk.: Kadner, Herbert. München, 1921, J. Lindauersche Universitäts-Buchhandlung. Térképmelléklet nélkül. Kissé kopott vászonkötésben, gerince hiányzik. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft