1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Donászy Ferenc: Egy magyar diák élete Mátyás király korában. Történelmi elbeszélés. Előszóval ellátta: Szilágyi Sándor. Bp., é.n., Athenaeum. Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, 82-95. oldal között laza lapokkal.