Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 367

17143.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17144.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17145.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Mándy Iván: Csutak és a szürke ló. Réber László rajzaival. Bp.,1982, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17146.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17147.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I-II köt. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, laza fűzéssel.
17148.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17149.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17150.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Eötvös József, B(áró): A karthausi I-II. kötet Bp.,1852,[Emich], Emich és Eisenfels-ny., 310+353 p. Átkötött aranyozott gerincű modern egészvászon-kötés, az első kötet címlapja hiányzik, ceruzás névbejegyzéssel, a 7. oldal foltos.
17151.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Rabindranath Tagore három műve:  Mashi. Szüret. Éhes Kövek. Fordította Sármay Márton, Bartos Zoltán. Bp., 1922, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, ex libris-szekkel.
17152.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
17153.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17154.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft