Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 367

Wass Albert: A titokzatos őzbak. Bp., 1941, Erdélyi Szépmíces Céh, 185 p. Átkötött kissé kopottas kartonált papírkötésben, ex libris-szel, az elülső szennylapon tulajdonosi bejegyzéssel. Első kiadás. (Az Erdélyi Szépmives Céh 140. kiadványa, XII. sorozatának 13-14. számú könyve.)
17264.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17265.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
17266.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17267.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Hodossy Gida: Válogatott költeményei. Bp., 1936, Pátria. Korabeli kissé viseltes kartonált papírkötés, ex libris-szel. Ajándékozási sorokkal.
17268.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17269.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Tömörkény István: Vízenjárok és kétkezi munkások. Szeged, 1902, Engel Lajos. Átkötött félvászon-kötés, ex libri-szel. Első kiadás.
17270.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: