Ezüst nyeles (Ag.) tortalapát, puttós díszítéssel, jelzett, mesterjegg... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/320/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500004/Ezust-nyeles-Ag-tortalapat-puttos-diszitessel-jelzett-mesterjeggyel-SE-a-fogoja-tete~II1738595
1738595
11078
320
Antique
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Ezüst nyeles (Ag.) tortalapát, puttós díszítéssel, jelzett, mesterjeggyel (SE), a fogója tetején sérült, h:31 cm.
: vörös_iván