Fotózással kapcsolatos könyv tétel, Hafa Könyvtár és EFA fotokönyvek sorozatból, összesen 4 db: Hevesy Iván: Az éjjeli felvétel, A mélységi élesség, Fényképezés túrán és utazáson. Haller F. G.: Fény és kép.
Szakál Géza: A gyakorlati fényképezés. Kézikönyv kezdő és haladottabb amatőröknek. Útmutató a művészi fényképezés elsajátítására. Bp.,1917, Athenaeum, 232 p.+ 8 t. + 1 kihajtható melléklettel. Harmadik, javított és bővített kiadás. Átkötött kopottas félvászon-kötés, az eredeti borítót az elülső borítóra kasírozták, kopott, foltos, a gerincen kis sérüléssel, csak nyolc táblával.
1938 Hatschek és Farkas fotó, amatőrmozi, optikai és rádiószaküzlet, foto-mozilaboratórium. 81. képekkel illusztrált téli árjegyzéke. A borító Irsai István (Peszach Ir-Sai,1896-1968) munkája. Bp.,1938, Tolnai-ny.,26+14 p. Kiadói papírkötés.