Hincz jelzéssel: Jelek. Olaj, falemez, sérült, 47×79 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/320/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500001/Hincz-jelzessel-Jelek-Olaj-falemez-serult-47C39779-cm~II1766885
1766885
10106
320
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Hincz jelzéssel: Jelek. Olaj, falemez, sérült, 47×79 cm
: vörös_iván
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: