Gara Arnold (1882-1929): 2 db Puskin illusztráció ("És hősünk épen mos... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/320/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500001/Gara-Arnold-1882-1929-2-db-Puskin-illusztracio-Es-hosunk-epen-most-jon-es-Csodasak-~II1773089
1773089
10091
320
Leírás: Gara Arnold (1882-1929): 2 db Puskin illusztráció ("És hősünk épen most jön", és "Csodásak a szörny álomképek.") Rézkarc, papír, jelzett, 19x12 cm
: moldován_péter